YOSUN DUVAR

Ürün Kodu Fiyat

-

Garden Design Moss

%100 doğal ve canlı yosunların stabilize edilerek doğallığını ve canlılığını koruması sağlanmıştır. 7 – 10 yıl arasında canlılığını koruyan doğal yosunlara su ile temasın olmaması gerekir.
Bakıma ihtiyaç duymaması dolayısıyla her türlü iç mekan tasarımlarında kolaylıkla uygalanabilir.
Doğal yosunlar iç mekan uygulamalarında oksijen üretip, nem açığa çıkararak ortamdaki karbondioksiti bünyesinde toplar. Bu sayede yaşam alanlarına ayrı bir değer katmış olur.
Kötü kokuları bünyesine çekmesi sebebiyle ortamın hava kalitesine etkisi büyüktür. Ateş almayan bir ürün olduğu için yangınlara karşı yüksek koruma sağlar.
Ses emici özelliği  dolayısıyla ortamın akustik verilerine olumlu etkiler sağlar. Yankı ve yüksek frekansları dengelemesi dolayısıyla bir çok iç mekan uygulamasında ses yalıtım özelliği ön plana çıkmaktadır.

Doğal yosunlar özel yapıştırıcılarıyla mdf plakalara özenle işlenir. Bir çok farklı rengi ile sınırsız tasarım avantajları sağlar.

Mekanlara hem görsel olarak değer katar hemde ortam hava kalitesine olumlu katkılar sağlar. İç mekan kullanımlarına uygun olması dolayısıyla dış mekanlarda kullanılamaz.

Doğanın tüm renkleri sizinle olsun…..
To Top